
09:48, 24 січня 2019 р.
Фотофакт: вандали знову пошкодили напис "Я люблю Хмельницький"

З'явилися фото пошкодженого напису "Я люблю Хмельницький" поблизу ЦУМу в центрі міста. Вже не вперше данний напис стає об'єктом вандалізму.
Цікавим є той факт, що злочинці не пошкодили літери "Ц" та "Й".
Нагадаємо: напис «Я люблюХмельницький» залишився без серця, Хмельничани продовжують знущатися з напису «Я люблюХмельницький»





Читайте також: У 2019 році 629 подолян захворіли на кір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
10:46, 14 червня
39
12:39, Вчора
1