14:42, 25 січня 2019 р.
Як знайти роботу в Інтернеті
Як знайти роботу в Інтернеті
Як не дивно, але у період активних розмов про безробіття, ринок праці здатен забезпечити роботою практично всіх бажаючих. З появою Інтернету пошук вільних вакансій значно спростився. Звичайно, доведеться витратити трохи часу, щоб знайти роботу в Інтернеті. Найчастіше вакансії шукають на спеціалізованих порталах, у соцмережах, сайтах оголошень. Ми підібрали найефективніші канали пошуку, на які рекомендуємо звернути увагу перш за все.
Сайти по роботі
Серед великої кількості вебсторінок існують спеціалізовані та загальні. Як правило, оригінальні вакансії публікують кілька сайтів, а решта їх перепостять. Тому оберіть кілька найкрупніших порталів саме з того регіону, що вас цікавить, і відслідковуйте появу нових вакансій. Для зручності відвідувачів навігація на сайтах дозволяє обирати потрібні категорії, шукати вакансії за певним запитом.
На деяких сайтах з пошуку роботи можна зразу ознайомитися з даними і контактами роботодавців. Якщо ж ця інформація відсутня, то варто розмістити своє резюме, щоб самі роботодавці знайшли вас. Не варто ставитися до цієї поради скептично. Адже роботодавці у пошуках хорошого спеціаліста обов'язково переглядають резюме на подібних ресурсах і запрошують на співбесіду тих, чиї професійні якості та досвід їх зацікавили. Тому напишіть своє резюме грамотно і правильно.
Спеціалізовані форуми з пошуку праці
В Інтернеті можна знайти чимало форумів, за допомогою яких ви знайдете роботу своєї мрії. Форуми — це місце зустрічі та спілкування роботодавців і претендентів на вакансії. Дуже часто HR-менеджери саме на форумах "полюють" на спеціалістів.
Найчастіше подібні форуми вузькоспеціалізовані, що дозволяє вести діалог з колегами і роботодавцями певної сфери.Після простої реєстрації ви можете розмістити пост із пропозицією послуг, розповісти про свої вміння та досвід, викласти вимоги до майбутньої роботи.
Сайти державного центру зайнятості
Офіційні сторінки центрів зайнятості також пропонують шукачам роботи вільні вакансії.
Сайти компаній
Плюс для шукачів роботи при відвідуванні сайтів компаній — менша конкуренція. Тому варто звернути увагу на цей канал пошуку роботи. Тим більше, що є можливість передати своє резюме безпосередньо роботодавцю.
Соціальні мережі
Окрім добре знайомих всім соцмереж, де є спеціалізовані тематичні групи з пошуку роботи, існують також і професійні мережі. Тут можна вказати статус "шукаю роботу", опублікувати резюме, мотиваційний лист, контактувати з роботодавцями і шукати вакансії.
Біржі пошуку праці для фрілансерів
В Інтернеті можна не лише шукати роботу, але й працювати. Навіть не маючи професійних навичок можна заробляти гроші вдома, сидячи перед комп'ютером. Особливо активні і цілеспрямовані швидко набираються досвіду, ростуть професійно і мають непоганий дохід.
"Рибне місце" для пошуку подібних вакансій — біржі фрілансу. Після реєстрації на сайті користувач може опублікувати резюме, обрати підходящі розділи і залишати заявки під пропозиціями роботи. Якщо допис зацікавить роботодавця, то ви станете виконавцем проекту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
14:28, 11 січня
12:15, 13 січня
1
15:23, 22 січня
10:43, Вчора
10
live comments feed...