• Головна
  • Керуюча компанія індустріального парку "Хмельницький" буде відбиратися на конкурсній основі
17:06, 8 лютого 2019 р.

Керуюча компанія індустріального парку "Хмельницький" буде відбиратися на конкурсній основі

Міжвідомча комісія ухвалила рішення про включення Індустріального парку «Хмельницький» до реєстру індустріальних парків. Створення індустріального парку «Хмельницький» передбачає нові можливості для розвитку промисловості, зміцнення співпраці між підприємствами, інвесторами, органами місцевого самоврядування, інституціями економічного розвитку та іншими заінтересованими сторонами. Індустріальний парк «Хмельницький» передбачається як сучасний, розвинений комплекс, який створений з метою залучення вітчизняних та іноземних інвесторів у пріоритетні сфери розвитку міста. Для підприємств-учасників індустріального парку буде надано низку переваг.

Земельна ділянка розташована у місті Хмельницькому за адресою вул. Вінницьке шосе, 18. Загальною площею 90,9324 га.
У Концепції передбачається, що індустріальний парк «Хмельницький» створюється строком на 50 років. Концепцією передбачено, що індустріальний парк «Хмельницький» - це щільно забудовані території парку виробництвами, що відповідають пріоритетним напрямам господарської діяльності, з облаштуванням інженерно-транспортної інфраструктури.

Керуюча компанія буде відбиратися на конкурсній основі.
«Наразі ми готуємося до конкурсного відбору керуючої компанії, яка, своєю чергою, буде займатися пошуком і відбором учасників індустраільного парку «Хмельницький», - зазначила начальник управління економіки Оксана Новодон.

З Концепцією індустріального парку «Хмельницький» можна ознайомитисяза посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Індустріальний_парк #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...