• Головна
  • ПриватБанк допоможе придбати сільгосптехніку під 1% річних
Новини компанії
17:59, 12 лютого 2019 р.

ПриватБанк допоможе придбати сільгосптехніку під 1% річних

Новини компанії
ПриватБанк допоможе придбати сільгосптехніку під 1% річних

ПриватБанк допомагає аграріям Хмельниччини економити на придбанні сільськогосподарської техніки, створюючи нові, зручні умови кредитування.

Відтепер, заручившись у банку фінансовою підтримкою, фермери можуть розраховувати на компенсацію відсотків за кредитом від держави не лише на придбання техніки вітчизняного виробництва, але й імпортної.

Отримати фінансову допомогу можна на суму від 200 тисяч гривень терміном від 1 до 5 років на придбання техніки, зазначеної у переліку, затвердженому Мінагропролітики. А також - на будь-яку іншу техніку вартістю від 200 тис. до 9 млн гривень з терміном кредитування від 1 до 3 років.

ПриватБанк допоможе придбати сільгосптехніку під 1% річних , фото-1

“Тобто, взявши будь-яку сільгосптехніку у лізинг вартістю до 9 млн гривень терміном до 3 років, клієнти ПриватБанку гарантовано отримають відшкодування за відсотками по кредиту від держави у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, - розповідає Юрій Браніцький, директор Південно-Західного РУ ПриватБанку. - Це значить, що завдяки державній програмі підтримки фермерів, оформивши кредит у банку під 19% річних, придбати техніку можна зі ставкою 1% річних у гривні. Також для невеликих фермерських господарств (з виручкою до 20 000 000 гривень) є можливість отримати компенсацію відсотків від держави і в рамках нашого продукту “АгроКУБ” за умови фінансування до 500 тисяч гривень”.

Програма здешевлення кредитів у рамках підтримки фермерства діє згідно із постановою КМУ №106 через компенсацію відсотків у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше фактично виплачених відсотків (комісій) за вирахуванням 1 відсотка річних в рамках кредитних програм.

Виплата компенсації за відсотками здійснюється щомісяця, виходячи з суми фактично сплачених відсотків за відповідний період згідно з кредитною угодою.

Для отримання компенсації необхідно здійснити оплату за техніку через ПриватБанк. Далі працівники фінустанови допоможуть підготувати необхідний пакет документів для отримання відшкодування.

Компенсація надається за кредитами, що надані після 1 січня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #допоможе #придбати #сільгосптехніку #1%
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...