• Головна
  • МКП «Хмельницьктеплокомуненрго»: заборгованість населення перевищила 100 мільйонів грн
10:55, 14 лютого 2019 р.

МКП «Хмельницьктеплокомуненрго»: заборгованість населення перевищила 100 мільйонів грн

Станом на 5 лютого заборгованість населення перед МКП «Хмельницьктеплокомуненрго» становить більш як 100 мільйонів гривень.

МКП Хмельницьктеплокомуненерго» забезпечує послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання понад 55 тисяч фізичних осіб та більш як 1,5 тисяч юридичних осіб. Підприємство надає якісну послугу споживачам, працюючи для цього 365 днів на рік, 7 днів на тиждень і 24 годину на добу.

Читайте також: На дорогах Хмельниччини запрацювали лазерні вимірювачі швидкості TruCAM

Та не всі споживачі відповідально ставляться до свого обов’язку - сплачувати за спожите вчасно та в повному обсязі. 

Підприємство змушене застосовувати всі можливі важелі впливу на боржників. Спочатку з боржниками працюють контролери сервісного центру, відвідуючи помешкання боржників, аби дізнатися про причини несплати рахунків і дають попередження про необхідність розрахуватися за спожите. Також боржникам йдуть назустріч і пропонують реструктуризувати заборгованість.

Щоб реструктурувати заборгованість потрібно укласти договір з МКП „Хмельницьктеплокомуненерго”, що передбачає сплату боргу рівними частинами (разом із поточними нарахуваннями) протягом визначеного періоду. Але є умова - одразу доведеться сплатити 30% від суми всього боргу. Наприклад, якщо споживач послуг заборгував 10 тисяч гривень, то він можете укласти договір для виплати боргу частинами, але 3333 (30%) гривень доведеться сплатити одразу, а вже залишок - 6667 гривень - сплачувати рівними частинами протягом визначеного терміну. Якщо термін визначається - рік, то протягом року споживачу щомісяця доведеться сплачувати по 555 гривень. Але крім цих 555 гривень, він обов’язково має сплачувати поточні щомісячні нарахування за спожиті послуги протягом цього року.

На сьогодні на підприємстві укладено 256 договорів на реструктуризацію заборгованості на загальну суму понад 2 млн 200 тисяч гривень.

Якщо ж споживач відмовляється від такої можливості й нехтує рахунками надалі, або підписав договір, але ігнорує обов’язковими виплатами, то справа передається далі – в юридичну службу підприємства, яка займається вирішенням несплачених рахунків у судовому порядку. Відтак, якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борг #теплопостачання #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...