• Головна
  • Скільки коштує вчити мову в Хмельницькому
12:04, 14 лютого 2019 р.

Скільки коштує вчити мову в Хмельницькому

Скільки коштує вчити мову в Хмельницькому

В нас час знання мов це не лише ознака довідченості, а й необхідність. Як би там не було, та інші мови повсюди. В піснях на телебачені, обгортках з під цукерок, в телефонах, інтернеті, етикетках на одязі. Зовсім не обов’язково виїжджати з Хмельницького щоб стикнутись з іноземною мовою.

Так для чого ж вивчати іноземні мови? Насамперед, для себе. Зустрівшись з іноземцем ви не будете метушливо згадувати фрази «Лондон із зе кепітал оф грейт брітан» та повторювати  «ай донт спік інгліш», а зможете почати діалог.

Подорожі, можливість переїхати в іншу країну, навчання за кордоном та ще багато плюсів можна перераховувати дуже довго, та краще переходити до дій. Одна з найпоширеніших відмовок від вивчення мови — «Це дорого». Тож журналісти 0382 дізналися, скільки коштує вивчення мови в Хмельницькому.

Англійська

Англійська мова — це мова міжнародного спілкування. В Хмельницькому безліч репетиторів та шкіл де можна вивчати її. Вартість індивідуальних  занять з репетитором «на дому» в середньому складає 150 гривень.

Ціна залежить від досвіду роботи вчителя, особистих заслуг та вмінь. До прикладу, заняття з викладачем що має стаж більше 10 років, жив за кордоном та  пройшов безліч тренінгів, складає біля 200 гривень за годину. А заняття з студенткою, що навчається на останньому курсі та має зовсім малий досвід у викладанні, становитиме біля 70 грн/год.

Можна трохи зекономити відвідуючи групові заняття в мовних школах. Чим більше людей з вами у групі – тим дешевше заняття. Якщо в групі 4-6 людей, то  буде коштувати воно в середньому 65 грн/год.

Індивідуальне заняття в мовних школах – близько 170 грн/год.

Польська

Багато людей емігрували у Польщу, та ще чимало збирається. Тож вивчення цієї мови завжди актуально. Викладачів польської в Хмельницькому трохи менше, ніж вчителів англійської. Вартість їх занять теж дещо вища. Середня ціна складає 170 грн/год. Як і у викладачів англійської, ціноутворення включає в себе рівень знань мови викладача, його особистих заслуг та досвіду роботи.

Групові заняття з вивченням польської в мовній школі обійдуться хмельничанам  в середньому 70 грн/год.

Індивідуальне — ~200 грн/год.

Німецька

Німецька мова посідає друге місце в Інтернеті та третє місце у світовій продукції книжок. ЇЇ вивчення на індивідуальних заняттях «на дому» коштуватиме біля 130-170 грн/год.

Групові вивчення цієї мови на курсах складатимуть 70грн/год.

Індивідуальні — біля 200 грн.

Французька

Особливого вибору вчителів цієї мови «на дому» в Хмельницькому немає. Середня вартість їх занять — близько 120 грн/год.

Мовних шкіл, де навчають цієї мови є більше. Групове навчання в них вартуватиме в середньому 80грн/год.

Індивідуальне заняття в мовній школі коштуватиме біля 200 грн/год.

Італійська

Викладачів цієї мови в Хмельницькому, що проводять заняття «на дому» знайти важко, але можливо. Ціна їх занять — 100-190 гривень.

Мовні школи пропонують заняття з вивчення італійською індивідуально.

Вартує це в середньому 210грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вивчення_мов #Англійська #ціна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...