• Головна
  • Хмельниччина в когорті лідерів за темпами зростання обсягів експорту продукції до країн ЄС
16:16, 15 лютого 2019 р.

Хмельниччина в когорті лідерів за темпами зростання обсягів експорту продукції до країн ЄС

Хмельниччина в когорті лідерів за темпами зростання обсягів експорту продукції до країн ЄС

На Хмельниччині відбулася презентаційна зустріч, ініційована Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії, що має на меті підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися.

Авторитетними спікерами регіональної конференції «Євроінтеграція: сила можливостей» виступили Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, народний депутат Вікторія Пташник, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, керівники профільних громадських організацій та підприємці-експортери.До активного діалогу долучились обласні керівники, представники з міст, районів та ОТГ, громадських організацій, бізнес-структур, представники ЗМІ. Участь у заході взяли члени громадської ради при Головному правлінні ДФС у Хмельницькій області та фахівці відділу комунікацій.

«Бізнес середовище Хмельниччини та й громадськість дійсно активно підтримують євроінтеграційний курс України, адже давно відчули його переваги. На сьогодні у нас працює понад 250 підприємств з іноземними інвестиціями. В економіку залучено понад 200 мільйонів доларів США. Тобто ринок області відкритий для будь-якого інвестора. Подібні зустрічі стають стартовим майданчиком та і якісним інформаційним полем для багатьох підприємців області» - зазначила Президент торгово-промислової палати Хмельницької області, член Громадської ради при ГУ ДФС в області Наталія Бєлякова.Вагомим досягненням, є те що Хмельниччина з точки зору росту експорту товарів до країн Європейського Союзу показала вдвічі кращий результат, ніж загалом по Україні.

Якщо по країні це в середньому 15-16 відсотків росту за минулий рік, то Хмельниччина показує більше 36,5 відсотка. Це свідчення розвитку економічної потужності краю, створення нових робочих місць, що приносить переваги як області, так і Україні.

«Сьогоднішня зустріч сприяє популяризації історій успіху підприємців краю. Я гордий від того, що представляю на такому велелюдному презентаційному заході підприємство, яким керую, та власним прикладом довести, що якісна українська продукція може бути та є конкурентоспроможною і затребуваною у Європі. Адже переважну більшість наших виробів ми продаємо нашим партнерам з ЄС» - відзначив директор ТОВ «Дювельсдорф Україна» Андрій Денисенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лідер #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...