• Головна
  • Хмельницький 7 Океан в лідерах у світі аквапарків України
Партнерський спецпроект
09:52, 21 лютого 2019 р.

Хмельницький 7 Океан в лідерах у світі аквапарків України

Партнерський спецпроект
Хмельницький 7 Океан в лідерах у світі аквапарків України

Підведемо результати по роботі підприємств України у 2018 році

По результатах роботи в соціальній сфері аквапарків та басейнів серед лідерів находиться Аквапарк 7 Океан. Ще раз підтвердивши рішення влади за 2015 рік про визнання його найкращим в соціальній сфері. У цьому ж році виборов першість у Всеукраїнському конкурсі найкращих архітектурних проектів. Вперше за всю історію будівництва у місті Хмельницькому, лише Аквапарк «7 Океан» здобув цю визначну нагороду. І цей комплекс дійсно гідний цього звання.

В аквапарку 7 океан працює одна з якнайсучаснішихсистем, що працює для водоочистки. Не одноразові перевірки хмельницьким водоканалом продемонстрували високу якість стічної води, що підтверджує належну якість очищення води. Клімат контроль та очищення повітря проводиться з допомогою високоякісної комп’ютеризованої італійської системи.

Сьогодні Фізкультурно-оздоровчий комплекс «7 Океан» містить:

-Аквапарк – 6 000 кв.м.

-Окремий плавальний басейн – 25 м. на 5 доріжок

-Дитячий розважальний комплекс «JOY LAND» - 3 000 кв.м.

-Банний комплекс «Perfect banya & SPA» - 400 кв.м.

-Футбольна Школа "Dream Team" – 300 кв.м.

-Різноманітні заклади харчування та ін.

Якість гірок та іншого обладнання знаходиться на високому рівні готовності та обслуговуються, як спеціалістами аквапарку, так і польськими виробниками гірок.

Весь процес роботи проходить при участі висококваліфікованих спеціалістів, що працюють на підприємстві.

Відпочинок реалізовується при нагляді цілої команди рятівників і медсестри які зводять до мінімум ризиків отримання травми.

Літом для засмагання побудоване спеціальне місце для цих потреб. Все це робить проведення часу в аквапарку цікавим, як для молоді з дітьми так і для батьків дає можливість відпочити з позитивними емоціями. Дизайн заворожує різноманітністю підводного світу, водоспадами, крутим скелодромом, виверженням вулкана, дизайном «Коралових рифів», «Затонувшої Атлантиди», «Африканських джунглів», «Піратським кораблем із морською сиреною» та «Гігантським восьминогом». 

За роки роботи аквапарк став визначною пам’яткою нашого не великого міста, його відвідали близько 400 000 тисяч людей із різних міст та областей України, а також з закордону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#7_океан #аквапарк #хмельницький #лідер #нагороди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...