• Головна
  • «Школа сучасних лідерів» – три дні інтенсиву, спілкування та навчання у Хмельницькому
10:54, 3 березня 2019 р.

«Школа сучасних лідерів» – три дні інтенсиву, спілкування та навчання у Хмельницькому

«Школа сучасних лідерів» – три дні інтенсиву, спілкування та навчання у Хмельницькому

У Хмельницькому завершились громадсько-політичні студії для молоді міста. Впродовж двох  днів студенти спілкувались з успішними представниками громадського сектору та професійними тренерами, а у третій день занять національна політична академія (НПА) провела гру-симуляцію “Узурпація”.

За допомогою цієї гри учасники відчули на собі як керувати партіями, міністерствами чи цілою країною. 

Завдяки грі ми моделюємо поведінку суспільства, а саме олігархату, бізнесу та  засобів масової інформації. В результаті ми бачимо як легко узурпувати владу, акумулювати свої ресурси використовуючи демократичні форми управління. Учасники ведуть себе прогнозовано: діляться на різні групи впливу, взаємодіють між собою, шукають нестандартні зв’язки та методи вирішення певних задач. Варто відзначити, що у учасники з Хмельницького дуже активно відіграли роль саме засобів масової інформації, вони були максимально політкоректними, а це свідчить про  наявність політичної культури. Подібні проекти реалізуються щоб зацікавити молодь та продемонструвати усі можливості  та небезпеку яку несе політика,  відзначив Руслан Микула, модератор гри "Узурпація".

Учасниками громадсько-політичних студій «Школа сучасних лідерів» стали представники громадсько-активної та політично-свідомої студентської молоді міста Хмельницького.

Ідея провести захід виникла  після проведення студій для учнівського середовища. Ми захотіли щоб молодь в ході проекту розкрилася і подивитися на скільки їм ця атмосфера буде комфортною, адже саме від їхньої активності буде залежати розвиток нашого міста в майбутньому,  зазначила Юлія Сабій керуючий справами виконавчого комітету. 

Громадсько-політичні студії є частиною політичної освітньої програми для учнівської та студентської молоді, яка впроваджується Хмельницькою міською радою з 2016 року. Програма включає в себе екскурсії міською радою, брейн-ринги, стажування. 
Подібні заходи  будуть проводитись системно. Наступний крок – лідерська школа  для молоді яка навчається в закладах профтехосвіти. В травні місяці заплановано провести масштабний молодіжний форум у місті Хмельницькому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...