• Головна
  • Паспорт громадянина України —як перепустка під час виборів
18:52, 8 березня 2019 р.

Паспорт громадянина України —як перепустка під час виборів

Паспорт громадянина України —як перепустка під час виборів

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян під час голосування на виборах Президента України, Центральна виборча комісія затвердила Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про вибори Президента України", в яких зазначено наступне.


- Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. 
- Одним із документів, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України на виборах Президента України, є паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або ID- картки .

- Відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку, або з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді ID-карткине допускається.
Разом з тим, Управління ДМС України в області пропонує виборцям заздалегідь перевірити наявність та дійсність свого паспортного документа. 

Ознайомитися із переліком територіальних підрозділів Управління, а також із адміністративними послугами, які входять до компетенції ДМС України можна на офіційному сайті ДМС України за посиланнямhttps://dmsu.gov.ua/khmelnytskyi/pidrozdily.html.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паспорт #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...