• Головна
  • Хмельницький депутат приховує свої великі статки
11:06, 16 березня 2019 р.

Хмельницький депутат приховує свої великі статки

Хмельницький депутат приховує свої великі статки

Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів депутатами, прокурорами та заступником міського голови.

14 Лютого 2019

Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів депутатами, прокурорами та заступником міського голови. Про виявлені ознаки кримінальних правопорушень повідомлено правоохоронні органи, як передбачено законом.

Національне агентство затвердило обґрунтовані висновки щодо народного  Хмельницької обласної ради Гордійчука Андрія Андрійовича.

Він у декларації за 2016 рік не вказав, що володіє акціями заводу пиво-безалкогольних напоїв, не задекларував дохід у вигляді додаткового блага та корпоративних виплат.

Також депутат не вказав низку об’єктів декларування, що належать дружині: автомобіль Porsche Cayenne, придбаний у звітному році, дохід від продажу іншого авто та надання майна в оренду.

Загалом уповноважені особи Національного агентства встановили декларування депутатом недостовірних відомостей на суму понад 4 млн грн.

Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Національного антикорупційного бюро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Депутат #корупція #декларація #Хменльницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...