![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
13:42, 23 березня 2019 р.
Рятувальники Хмельниччини отримали 13 автомобілів та 21 квартиру (відео)
![Рятувальники Хмельниччини отримали 13 автомобілів та 21 квартиру (в... Рятувальники Хмельниччини отримали 13 автомобілів та 21 квартиру (відео)](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 березня у Хмельницькому Голова ДСНС України Микола Чечоткін вручив рятувальникам Головного управління ДСНС в області ключі від нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на житло.
Цього дня родини 21-го працівника обласної Служби порятунку стали власниками квартир у затишній новобудові.
Микола Чечоткін привітав колег із продовженням гарної традиції, розпочатої два роки тому і зауважив, що за цей проміжок часу власне житло отримали 58 родин хмельницьких рятувальників.
“Я виконую свою минулорічну обіцянку і повертаємось ми сюди не з порожніми руками. Розумію, що це лише частина від потреби. Проте ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб підвищити соціальні стандарти рятувальників, в тому числі і в питанні забезпечення наших працівників житлом”, - сказав Голова Служби.
Окремо він зауважив на питанні гідної заробітної плати та нагадав, що вже з січня цього року вдалося в черговий раз підвищити грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу, яке наразі становить не менше 9000 гривень.
“Якщо поглянути на динаміку змін, то ми досягли неабиякого прогресу, збільшивши мінімальний розмір грошового забезпечення рятувальників з 2 тис. 100 грн. у 2015 році до 9 тисяч гривень у 2019”, - наголосив Микола Чечоткін.
Зауваживши також на рівні довіри українського суспільства до Держслужби з надзвичайних ситуацій, який є одним з найвищих серед державних інститутів і складає 61%, Голова Служби подякував рятувальникам за гідну працю і вручив їм ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів на базі автомобіля МАЗ.
Крім того, від голови облдержадміністрації вогнеборці отримали ключі від 5-ти легкових спеціалізованих автомобілів. Сертифікати на спеціальний автомобіль «Урал» із снігоочисним шнекоротором, мобільну аварійну освітлювальну установку «Світлова вежа» у комплекті з бензогенератором, 2 потужних бензопили шведського виробництва, а також 30 комплектів захисного одягу пожежного із касками надзвичайникам вручив голова Хмельницької обласної ради. Від Хмельницького міського голови підрозділи ДСНС отримали 2 спеціалізованих автомобілі – пожежно-штабний на базі автомобіля Renault Master та аварійно-рятувальний на базі автомобіля Ford Ranger. А в якості гуманітарної допомоги рятувальники Хмельниччини додатково отримали 160 комплектів захисного одягу, 26 захисних шоломів, 80 пожежних курток, 40 панорамних масок та 37 рам для апаратів захисту органів дихання й зору.
Під час заходу відбулася також і церемонія нагородження особового складу. Так, за сміливі і рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, високу професійну майстерність, а також сумлінне виконання службових обов’язків Микола Чечоткін вручив рятувальникам Хмельниччини відомчі нагороди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
00:30, 15 липня
12:47, 17 липня
1
live comments feed...