• Хмельницькі спортсмени показали високі результати на чемпіонаті України з тхеквондо
17:38, 25 березня 2019 р.

З 19 до 24 березня 2019 року у Харкові на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» пройшов чемпіонат України з тхеквондо ВТФ.

Проходив він серед усіх вікових категорій: юнаки, дівчата – 662 учасники, юніори, юніорки – 221 учасник, кадети, кадетки – 429 учасників, молодь – 164 учасники, ветерани – 28 учасників. На цих змаганнях відзначилися високими досягненнями і хмельничани:

Герасименко Аліса – 1 місце серед юніорів та 1 місце серед молоді у ваговій категорії 46 кг;

• Чорна Ольга - 3 місце серед юніорок.

Приємно відзначити що на цих змаганнях Герасименко Аліса була визнана кращою спортсменкою чемпіонату!

Серед 147 учасників чемпіонату серед дорослих виступили і тренери ДЮСШ №3. Бронзовими призерами стали Баранова Олександра та Крук Олександр.

У змаганнях серед ветеранів чемпіонами стали Куляк Тетяна, Христич Олег та Смирнов Віталій.

Спортсменів підготували тренера: Сергій Пісоцький, Сергій Назарчук, Сергій Мостіпака, Людвіг Пухальський та Валерій Михайловський.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажаємо удачі на чемпіонаті Європи, на який були відібрані наші спортсмени.