• Головна
  • Спеціальна комісія "візьметься" за призовників та військовозобов’язаних у Хмельницькому
18:02, 29 березня 2019 р.

Спеціальна комісія "візьметься" за призовників та військовозобов’язаних у Хмельницькому

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження «Про стан військового обліку на території міста Хмельницького у 2018 році та завдання на 2019 рік».

Розпорядженням затверджено склад комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території міста, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. До складу комісії увійшли працівники відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами і представники Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.

Читайте також: Сповідь: відповіді на питання від настоятеля храму Хмельницької єпархії

Крім цього, документом затверджені план перевірок стану військового обліку і завдання щодо методичного забезпечення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та підвищення кваліфікації на території міста на 2019 рік. Також взято до відома інформацію військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату про стан військового обліку на території міста Хмельницького за 2018 рік.

Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах, а також здійснення контролю за дотриманням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.

Метою військового обліку є забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворення військового резерву людських ресурсів, проведення аналізу кількісного складу та якісного стану призовників і військовозобов’язаних, документального оформлення військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час, здійснення контролю за виконанням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призов #хмельницький #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...