• Головна
  • Громадськості представили проект бюджету міста Хмельницького на 2019 рік (інфографіка)
13:37, 2 квітня 2019 р.

Громадськості представили проект бюджету міста Хмельницького на 2019 рік (інфографіка)

Громадськості представили проект бюджету міста Хмельницького на 2019 рік (інфографіка)

До обговорення долучилися депутати, головні розпорядники бюджетних коштів та громадськість міста.

Представленню проекту бюджету передували публічні обговорення бюджетних запитів від розпорядників коштів.

«Представляємо проект рішення виконавчого комітету про внесення змін до показників бюджету міста Хмельницького на 2019 рік за результатом представлення і схвалення річного звіту за 2018 рік, наявності вільних лишків за 2018 рік і перевиконання бюджету за перший квартал 2019 року і вже прогнозованого перевиконання до кінця бюджетного року, що дасть можливість провести уточнення на значний фінансовий ресурс і провести наступне уточнення у вересні – на початку жовтня за результатами його виконання за 9 місяців, аби в головних розпорядників коштів було більше часу на освоєння бюджетних коштів, виконання робіт і завдань, які перед ними стоять» - зазначив начальник фінансового управління Сергій Ямчук.

Читайте також:  Чого не вистачає хмельничанам для комфортного життя у Хмельницькому (опитування)

Загальний фінансовий ресурс, який планується до уточнення, - 219 млн грн. Він складається з декількох джерел: вільні лишки по капітальних видатках (31,7 млн грн), залишки коштів по поточних видатках (21,6 млн грн), трансферти з державного та обласного бюджетів, які передані в кінці 2018 року і впродовж першого кварталу 2019 року (57,8 млн грн), і перевиконання, тобто збільшення доходів міського бюджету майже на 108 млн грн.

Начальник міського фінансового управління Сергій Ямчук назвав основні напрямки, на які будуть спрямовані додаткові кошти. За його словами, найбільше (50% від загального ресурсу) отримає сфера житлово-комунального господарства – 108,6 мільйонів гривень. Значна частка цих коштів піде на ремонт доріг міста суцільним методом (збільшено видатки на 10 млн грн порівняно з показниками минулого року), ремонт дитячих майданчиків – 4,0 млн грн, ремонт прибудинкових територій – 3,0 млн грн. Додається майже 9 млн грн на реконструкцію системи знезараження питної води ВНС-9 (проспект Миру, 36/2а). На будівництво другої черги водогону до села Чернелівка передбачено 26,3 млн грн; придбання 10 автобусів та 10 тролейбусів на автономному ходу на умовах лізингу – 15,4 млн грн.

Освіта отримає 44,4 млн грн (20 %), з яких майже 8 млн грн буде спрямовано на оплату праці вчителям, придбання сучасного смартобладнання (10 цифрових «розумних» дошок) для Нової української школи в сумі майже 1,5 млн грн, будівництво 4-х спортивних майданчиків – 7,5 млн грн.

На галузь «Охорона здоров’я» спрямують 23,7 млн грн (11 %) (скорегований показник, загальний – 33,8 млн грн), з яких майже 11 млн грн буде виділено на відкриття нового відділення гемодіалізу у міській лікарні (6,5 млн грн – субвенції з обласного бюджету), 13,4 млн. грн – придбання медикаментів для хворих на цукровий та нецукровий діабет, 5,4 млн грн на придбання медичного обладнання, 8,1 млн грн – на придбання медикаментів для дитячої лікарні (субвенції з обласного бюджету).

Головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню капітального будівництва запропоновано збільшити видатки додатково на 20,1 млн грн (9 %), в тому числі на завершення робіт та введення в експлуатацію дитячого садочка в мікрорайоні Озерна (вул. Залізняка, 32) в сумі 6,0 млн грн, на продовження розпочатих робіт з будівництва Палацу спорту – 4,0 млн грн, будівництва освітніх установ та закладів – 6,7 млн грн (будівництво ДНЗ у мікрорайоні Лезневе (пров. Шостаковича, 28-А), реконструкція з надбудовою НВК №10, реконструкція з добудовою до приміщення ЗОШ №18 імені В. Чорновола, реконструкція їдальні СЗОШ №8).

На реалізацію міських програм та заходів спрямують 9 млн грн (4%). Галузь «Культура і туризм» отримає 5 млн грн, «Молодіжна політика та спорт» – 3,6 млн грн (створення Молодіжного центру) тощо.

Проект внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2019 рік депутати розглядатимуть на комісіях та колегії. З остаточними правками та доповненнями будуть затверджувати на черговій сесії.

Детальніше тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...