• Головна
  • СБУ провела антитерористичні тренування на на базі ПАТ «Хмельницькгаз» (фото)
10:46, 12 квітня 2019 р.

СБУ провела антитерористичні тренування на на базі ПАТ «Хмельницькгаз» (фото)

СБУ провела антитерористичні тренування на на базі ПАТ «Хмельницькгаз» (фото)

Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області систематично проводяться спеціальні антитерористичні тренування для перевірки антитерористичної та антидиверсійної захищеності об’єктів інфраструктури та рівня готовності адміністрації, служб безпеки та охорони до реагування на надзвичайні події.

Черговове тренування було проведено на базіПАТ «Хмельницькгаз» (м.Хмельницький проспект Миру, 41).Відповідно до задуму та з метою з’ясуванняреального стану захищеностібулаздійсненаспробаумовногомінування.Працівникиохорони та персонал підприємтваналежним чином зреагували на можливу небезпеку.

У заході, окрім оперативників СБУ, взяли участь працівники ДСНС та ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, а також персонал підприємства.

За результатами здійснених заходів КГ Антитерористичного центру надала практичні рекомендації щодо підвищення рівня захищеності об’єкта та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків.

З початку року Управлінням СБУ проведено вже понад 20 подібних тренувань на різних об’єктах критичної інфраструктури регіону, особливо важливих об’єктах енергетичної галузі та транспортної системи, місцях масового перебування людей.

Прес-група УСБУ у Хмельницькій області 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренування #хмельницький #сбу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...