Реклама
16:39, 9 квітня 2019 р.

Керамічна черепиця

Реклама

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐеÑамÑÑна ÑеÑепиÑÑ

Керамічна черепиця чудово подавлює звуки дощу, протистоїть поривчастому вітру, не боїться морозів та пожежобезпечна. Прослужити керамічна черепиця бренду Керамодім може більше 100 років. Головне - правильно обрати матеріал і змонтувати це статусне дахове покриття.

Принципи вибору керамічної черепиці

Важлива властивість керамічної черепиці - велика вага. Залежно від типу один елемент може важити від 1,8 до 3,8 кг, а 1 м² покриття - від 30 до 65 кг. Плануючи покриття даху натуральною черепицею, інженер-будівельник має заздалегідь вирахувати навантаження на покрівлю.

Але якщо в процесі ремонту даху мають намір укласти замість металочерепиці натуральну, то доведеться проводити ревізію кроків і обрешітки і, можливо, посилювати конструкцію. Роботи з укладання черепиці вимагають спеціальних навичок і ретельності, тому займають багато часу і коштують дорого. Натуральна черепиця - крихкий матеріал, і потрібно бути особливо обережними при транспортуванні, зберіганні і укладанні.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐеÑамÑÑна ÑеÑепиÑÑ

За довгий час використання цього покрівельного матеріалу були винайдені кілька типів черепиці: «мунк-Нунн» «чернець-черниця»), бобровий хвіст ( «бобрівка»), голландська S-образна, пазова (французька, марсельська). Вони відрізняються за технологією укладання, але об'єднують їх використання при виробництві натурального екологічного сировини (глини), а також чудові споживчі якості.

Особливості укладання керамічної черепиці

При покупці важливо врахувати не тільки вартість рядових елементів, але і те, скільки грошей піде на фасонні вироби, - деталі оформлення ковзанів, фронтонних звисів, розжолобків і т. д. Вартість цих елементів може набагато перевищувати вартість рядової черепиці, при цьому їх кількість буде дуже значним.

Для укладання натуральної черепиці на кроквах монтують каркас з рейок і контррейок. Іноді використовують жорсткий настил. Укладання починають від карнизного звісу, рухаючись вгору до коника. При цьому елементи верхнього ряду притискають елементи нижнього.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐеÑамÑÑна ÑеÑепиÑÑ

Завдяки каркасу, черепиця не прилягає щільно до лежачого під нею утеплювача, під нею утворюється вентиляційний проміжок, який допомагає виводити вологу. Місця примикань навколо вікон, камінних труб обробляють спеціальними металевими фартухами.

Сучасну черепицю навішують на обрешітку за допомогою зачепів і додатково прикручують кріпленням. Завжди кріпиться вся черепиця на фронтонах, карнизах, навколо мансардних і слухових вікон, димарів. В інших місцях зазвичай в шаховому порядку кріплять кожну третю плитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...