• Пенсіонер з Хмельниччини став абсолютним чемпіоном України (фото)
10:40, 6 травня 2019 р.

Пенсіонер з Хмельниччини став абсолютним чемпіоном України (фото)

У Запоріжжі під девізом «Перемагай легко!» проходили легкоатлетичні змагання з бігу «Нова Пошта Марафон Запоріжжя 2019».

Близько трьох тисяч бігунів з усієї України змагалися на таких дистанціях: марафон (42,195 км), напівмарафон (21,975 м.), біг (10, 5, та 1 км, 500 та 100 м).

Пенсіонер з Хмельниччини став абсолютним чемпіоном України (фото), фото-1

В рамках спортивного заходу, під патронатом Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України був проведений чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби серед ветеранів на дистанціях 10 км.

Пенсіонер з Хмельниччини став абсолютним чемпіоном України (фото), фото-2

В змаганнях зі спортивної ходьби брав участь діючий ветеран спорту з легкої атлетики Красилівської об’єднаної територіальної громади Микола Оніщук, який представляв Хмельницьку область. Дистанцію у 10 000 м. Микола Никифорович подолав за 1 год. 04 хв. 29 сек. За міжнародним рейтингом WMA, який враховує вік спортсмена і показаний результат, красилівчанин зайняв почесне перше місце, став абсолютним чемпіоном України та нагороджений золотою медаллю Міністерства молоді та спорту України.

Пенсіонер з Хмельниччини став абсолютним чемпіоном України (фото), фото-3

В загальному підсумку змагань команда ветеранів Хмельницької області посіла друге призове місце та нагороджена кубком Міністерства молоді та спорту України.

Пенсіонер з Хмельниччини став абсолютним чемпіоном України (фото), фото-4

"Вітаємо Миколу Оніщука та команду Хмельницької області з легкої атлетики із блискучим виступом на чемпіонаті України! Бажаємо спортсменам-ветеранам міцного здоров’я та енергії! Щоб незалежно від обраної дистанції старт приносив тільки радість перемоги!" — Красилівська міська рада.