• Головна
  • Дистанційна освіта для школярів Хмельницького
Новини компаній
09:59, 10 травня 2019 р.

Дистанційна освіта для школярів Хмельницького

Новини компаній

Як знайти школу дистанційного навчання в Хмельницькому? У чому переваги дистанційної школи? Хто може вчитися в таких навчальних закладах, чи потрібні якісь спеціальні підстави?

Багато батьків на практиці знають, як нелегко знайти хорошу школу з гідним рівнем навчання. Якщо у великих містах можна спробувати знайти приватну гімназію з професійними викладачами, то в регіонах і навіть обласних центрах вибір серйозно обмежений. В таких умовах дистанційне навчання в школі є гарною альтернативою для тих батьків і дітей, яких не влаштовує рівень традиційних навчальних закладів.

Дистанційна школа в Хмельницьку: очікування та реальність

Концепція школи дистанційного навчання для України досить інноваційна. При цьому, онлайн школи активно використовується на практиці в Канаді, США, країнах Європи та Азії. Завдяки сучасним технічним засобам комунікації, учневі стало необов'язково особисто відвідувати заняття, він може отримати всі необхідні відео-лекції, підручники та завдання через інтернет.

Більш того, навіть вправи та домашні завдання можна втілити в інтерактивних програмах на сайті навчального закладу. Учні в будь-який час можуть задати викладачеві питання, отримати необхідну консультацію по предмету, попросити допомогти з важкою темою. Це повністю знімає питання «відставання», коли учень не зрозумів одну тему, а вчитель, «за планом» повинен вже читати далі.

Варто відзначити, що подібних дистанційних шкіл в Україні хоч і небагато, але вони вже випустили зі своїх віртуальних стін багато учнів з першокласною освітою. У фарватері дистанційної системи навчання йдуть приватні гімназії, НВК, школи та ліцеї. Завдяки Незалежному фінансуванню вони можуть залучити кращих педагогів, створити найсучаснішу навчальну базу для своїх учнів.

Серед перспективних приватних шкіл дистанційного навчання в Хмельницькому варто виділити:

  • Освітній Центр «Оптіма»

Організована за канадською моделлю школа, демонструє неабиякі результати своїх випускників. Фактично, це хороший приклад сучасного дистанційного навчання за міжнародними стандартами. Поєднуючи кращі цифрові навчальні матеріали, сучасні технічні засоби і талановитий педагогічний склад, вона пропонує учням першокласну освіту з 1 по 11 клас. Крім того, «Оптіма» тісно співпрацює зі своїми зарубіжними партнерами, пропонує своїм вихованцям додатково надійти в одну зі шкіл Канади або США на дистанційну форми, отримати відповідний документ про закінчення.

Як вступити: Вчитися в «Оптіма» може кожен, для цього не потрібно спеціальних підстав. Для зарахування в 1-9 клас потрібно подати лише заяву, фотографію і характеристику (якщо є). А ось для 10-11 класів уже буде потрібно свідоцтво про освіту. Подати заяву і документи можна без відвідування школи, через інтернет.

Документ про закінчення: всі учні «Оптіма» здають обов'язкове ЗНО, отримують свідоцтва про освіту державного зразка.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна школа «Афіни»

Ще один приклад хорошого київського приватного навчального закладу з дистанційною формою навчання для 1 - 11 класу. Тут вихованцям пропонуються відмінні фундаме6нтальние знання з базових дисциплін, гуртки, секції, участь в міжнародних програмах і проектах. Однак, навчання тут значно дорожче ніж в «Оптима». Крім того, необхідно особисте відвідування для написання контрольних робіт (тричі на рік).

  • Державні ЗОШ з дистанційною або заочною формою навчання

В останні роки тема дистанційного навчання в Україні активно розвивається, на неї звертають пильну увагу органи влади та громадські організації. У більшості випадків державна дистанційна програма - це можливість компенсувати «карантинне» час і ін. вимушені перерви в навчальному процесі.

Проте існують і повністю оформлені освітні проекти, де дистанційна форма є основною або відповідає всім очікуваним вимогам. Серед них має сенс виділити два: «Міжнародна Українська Школа» і ЗОШ №328 (м.Київ) з проектом навчання віддалено для учнів середніх і старших класів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...