• Головна
  • На Хмельниччині судили жінку, яка залишила свою новонароджену дитину в закинутій будівлі
16:43, 11 травня 2019 р.

На Хмельниччині судили жінку, яка залишила свою новонароджену дитину в закинутій будівлі

На Хмельниччині судили жінку, яка залишила свою новонароджену дитину в закинутій будівлі

 Три роки позбавлення волі – таке покарання призначив Полонський районний суд матері, яка залишила свою новонароджену дитину в закинутій будівлі.

Жінку взяли під варту 11 травня в залі суду.

Як встановив суд, матір двох дітей достеменно знала про свою вагітність, однак, приховувала це від інших. Коли настав час пологів, не звернулася за кваліфікованою медичною допомогою і на початку грудня 2018 року сама народила здорову доношену дівчинку.

Вважаючи дитину мертвою, не намагалася врятувати їй життя сама та не звернулася за фаховою допомогою. Натомість замотала тіло в рушники і поклала в пакет. Згодом лишила його серед сміття у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом Полонного.

У судовому засіданні жінка свою вину визнала. Пояснила, що народила дитину в київській квартирі, яку винаймала. Будучи переконана, що дитина мертва, бо не закричала, замотала її тіло і поклала на балконі, щоб потім поховати. А 2 грудня 2018 року привезла його у Полонне і лишила на привокзальній площі. Просила суд не позбавляти волі, щоб мати можливість виховувати її двох неповнолітніх дітей.

Дослідивши матеріали справи й оцінивши докази, суд прийшов до висновку, що вина обвинуваченої повністю доведена. Зокрема, за висновками судових експертів, дитина могла народитися живою та померла одразу або протягом не більше 30 хвилин після народження, могла не закричати, але зробила перший вдих.

 «Суд також вважає, що поведінка обвинуваченої як до народження дитини так і після народження направлена на те, щоб позбутись цієї дитини, оскільки вона приховувала свою вагітність і навіть після вчинення злочину не повідомила про народжену нею дитину. Реалізувала свій умисел обвинувачена, вибравши спосіб саме залишення новонародженої дитини у небезпечному для життя стані.

Крім того, суд бере до уваги те, що обвинувачена, маючи на утриманні двох неповнолітніх дітей, вчинила умисний тяжкий злочин проти життя та здоров’я особи, наслідком якого стала смерть її новонародженої дитини, відсутність у неї будь-якого материнського інстинкту щодо цієї дитини, зневажливий спосіб розпорядження тілом дитини (залишила тіло дитини серед побутового сміття у недіючому приміщенні в зимовий період)», – ідеться у вироку Полонського суду.

На Хмельниччині судили жінку, яка залишила свою новонароджену дитину в закинутій будівлі, фото-1

Підстав для звільнення обвинуваченої від відбування покарання за статтею 75 Кримінального кодексу України та застосування статті 69 КК України, як те просив захисник, суд не встановив.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте такожНа Хмельниччині жителі села самостійно ремонтували дороги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #суд #вирок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...