• Головна
  • Фехтувальниця з Хмельниччини здобула медаль на етапі Кубка світу в Тунісі (фото)
12:55, 16 травня 2019 р.

Фехтувальниця з Хмельниччини здобула медаль на етапі Кубка світу в Тунісі (фото)

Фехтувальниця з Хмельниччини здобула медаль на етапі Кубка світу в Тунісі (фото)

Перший впевнений крок українок до здобуття олімпійських ліцензій

Збірна України з фехтування на шаблях в складі нетішинки Аліни Комащук та представниць Києва Ольги Харлан, Олени Вороніної, Юлії Бакастової здобули срібні медалі на етапі Кубка світу в Тунісі.

В 1/16 фіналу українки виявились сильнішими за Румунію (45:27), далі вибили з боротьби іспанок (45:43), в напруженому поєдинку перемогли команду Франції (45:44), а в бою за вихід до фіналу розібрались з Південною Кореєю (45:39).У вирішальному  поєдинку наші фехтувальниці поступилися трьома ударами Італії, закінчивши зустріч з рахунком 42:45.

Читайте також: Книга рекордів: дізнайся які рекорди поставили хмельничани

Ці нагороди стали першими за три роки для жіночої збірної України з фехтування на шаблях (старший тренер Олег Штурбабін з Нетішина) на турнірах Кубка світу. В останнє українки піднімались на п’єдестал пошани на  етапах Кубка у французькому Орлеані ще у листопаді 2016 року. Етап в Тунісі – перший з кваліфікаційних командних турнірів відбору для участі в Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

А в особистих змаганнях лідер збірної України Ольга Харлан посіла 7 місце. До 1/32 фіналу  пробилася Аліна Комащук. На цій стадії наша фехтувальниця здолала Анну Пупіне (15:10) з Франції, а в наступному  бою не справилась з майбутньою переможницею цього етапу Кубка світу – Софією Великой (10:15) з Росії – і стала 23-юза підсумками змагань. Ще одна нетішинка-Ольга Жовнір завершила свій виступ на 123 місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нагородили #фехтування #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...