• Головна
  • Перевірка оздоровчих закладів Хмельниччини виявила купу порушень
10:20, 23 травня 2019 р.

Перевірка оздоровчих закладів Хмельниччини виявила купу порушень

Перевірка оздоровчих закладів Хмельниччини виявила купу порушень

В області проводяться перевірки готовності до відкриття сезону дитячих оздоровчих закладів

Обласна робоча група вже попрацювала в ТОВ Санаторій "Лісова пісня", ДЗОВ "Еколенд", ТОВ "Дністровська чайка", Санаторій "Україна", ДОТ "Подолянчик", ПЗОВ "Калинівка", ДОЗ "Джерельце", ДЮОК "Чайка", ДОТ "Світанок" щодо стану підготовки до проведення літньої оздоровчої кампанії, повідомляє управління Держпраці в області.

В усіх оздоровчих заклад не організоване проведення попереднього (при прийнятті на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

Читайте також: На Хмельниччині вогнеборці евакуювали з водяної пастки 255 людей, з яких 201 дитина (ВІДЕО)

В окремих закладах працівники не пройшли інструктаж з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також з правил поведінки та дій при виникненні аварійних ситуацій, пожеж і стихійних лих. Не електротехнічний персонал, виконуючий роботи при яких може бути уражений електричним струмом, не пройшов інструктаж на І групу допуску з електробезпеки.

Майже в усіх санаторіях не призначено відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства, з числа інженерно-технічних працівників, які мають електротехнічну підготовку і пройшли перевірку знань у встановленому порядку. Не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок. Електроустановки не забезпечені випробуваними електрозахисними засобами. Не надано протоколи профілактичних вимірювань та випробувань електроустановок (виміри опору ізоляції та заземлюючих пристроїв).

Два заклади не одержали дозвіл від органів Держпраці на експлуатацією машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (електроустановки напругою понад 1000В).

Читайте також: Дитячі гойдалки у хмельницькому сквері зріжуть: що буде на їх місці

В частині оздоровчих закладів не призначений працівник відповідальний за безпечну експлуатацію і утримання в справному стані атракціонів (гойдалок, каруселей). Не складено акти про допуск атракціонів до експлуатації. Дерев’яні сидіння лавок та гойдалок втратили міцність та мають задирки, відщепи, сколювання. В поодиноких випадках – не проведено зачистку дерев із сухим гіллям тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табір #хмельниччина #перевірка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...