• Важкоатлети Хмельниччини прогресують
17:23, 25 травня 2019 р.

Важкоатлети Хмельниччини прогресують

У Чорноморську відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам’яті ЗМС Якова Куценка.

На чемпіонаті відзначився жіночий склад збірної Хмельницької області, який вперше на такому рівні увійшов до числа призерів, посівши друге командне місце.

Черговий раз перемогу у ваговій категорії до 49 кг виборола минулорічна чемпіонка молодіжного чемпіонату Європи Ангеліна Ломачинська з сумою у двоборстві 164 кг. Цього разу їй підкорився рекорд України для молоді у поштовху-94 кг. Cправжнім відкриттям змагань став виступ іншої хмельничанки – Аліни Марущак, 1997 року народження, котра вперше здобула чемпіонське звання з рекордами України серед жінок у двоборстві (213 кг) та у поштовху (115 кг). Набрана нею сума на 1 кг перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу у її ваговій категорії 71 кг. До числа призерок (2 місце на чемпіонаті та 3 місце на турнірі) серед найлегших (45 кг) увійшла Уляна Гонимар з обласного центру.

У чоловіків призерами стали такі представники нашої області: Андрій Божук, 2000 року народження, який посів 2 місце на чемпіонаті у ваговій категорії 96 кг з юніорським рекордом України у двоборстві 358 (164+194) кг; Сергій Колесник – треті місця на чемпіонаті та турнірі, в.к. 55кг, з сумою 186 (83+103) кг; Ярослав Заболотний, друге місце на турнірі, в.к. 67 кг з сумою 263 (123+140) кг. А Олександр Монастирський, в.к. 73 кг, з 7 сумою 260 (98+115) кг вперше підкорив норматив майстра спорту.

Попереду у провідних важкоатлетів області насичений всеукраїнськими і міжнародними змаганнями сезон.