• Головна
  • Національна політична академія надає унікальний шанс для активної молоді Хмельницького
17:47, 26 травня 2019 р.

Національна політична академія надає унікальний шанс для активної молоді Хмельницького

Національна політична академія надає унікальний шанс для активної молоді Хмельницького

У Хмельницькому відбулося засідання Національної політичної академії.

Учасники - активна молодь міста, яка брала участь в освітніх проектах Хмельницької міської ради покликаних підвищувати політичну освіту молодого покоління. Присутні мали можливість дізнатися про мистецтво управління містом, здобутки та втрати виборчої кампанії та проектний менеджмент в політиці.

Відкрив роботу Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, який закликав молодь бути активною, постійно самовдосконалюватися та працювати, адже саме активна частина суспільства формує порядок денний для більшості та робить зміни.

Читайте також: На Хмельниччині плануть забезпечити оздоровленням та відпочинком близько 48 тисяч дітей

«Дуже сподіваюся, що частина молоді, в рамках політичних проектів ініційованих міською радою, з часом зможе проявити та спробувати себе на керівних посадах. Головне - це бажання, здібності менеджера та управлінця, постійне навчання, самоосвіта. Коли ти хочеш, коли ти маєш особливу харизму, в тебе може вийти. Головне, щоб ви виховували в собі лідерські здібності, в будь-якій сфері будьте активними та відповідальними», - сказав Олександр Симчишин.

Окремо Олександр Сергійович розповів про мистецтво управління містом, про відбір кадрів та формування відповідальної команди з якою можна комфортно та результативно працювати, поділився власним досвідом становлення як політика.

«Місто – це наша спільна власність і кожен мешканець має свою частину відповідальності. Ми намагаємося виховати активного, свідомого мешканця міста, який є власником і не має єдиного рецепту, як правильно керувати містом. Потрібно постійно самовдосконалюватися, робити рух навколо себе, саме так формуються зміни. Ми постійно виходимо із зони комфорту і таким чином рухаємося вперед та не стоїмо на одному місці», - наголосив міський голова.

Також учасники академії поспілкувалися із кандидатом у Президенти України на виборах 2019 року Русланом Кошулинським, який наголошував, що надзвичайно важливими в житті є два моменти – принципи та традиції. Адже принципи роблять із нас того ким ми є, а традиції – це досвід, який нам передають старші покоління.

«Знайдіть свої принципи, постійно самовдосконалюйтеся та дотримуйтеся традицій», - закликав Руслан Володимирович молодь.

Також він розповів про свою політичну кар’єру, роботу на посаді віце-спікера Верховної Ради України.

Ще одним цікавим гостем був народний депутат України VII скликання, міністр аграрної політики в 2014 році Ігор Швайка. В рамках його доповіді учасники Національної політичної академії мали можливість поговорити про проектний менеджмент в політиці від ідеї до створення та запуску проектів.

Національна політична академія – це не лише можливість послухати лекції відомих та авторитетних людей, але й можливість поставити своє запитання та отримати відповідь, можливість неформального спілкуванні із лідерами, які мають колосальний життєвий та професійний досвід.

«Громадсько-політичні студії «Школа молодого лідера» - це основа. Саме після реалізації цього проекту, ми зрозуміли, що варто зробити масштабніше зібрання та запросити політиків всеукраїнського рівня. Ми хочемо бачити розвиток молодіжних осередків, як прополітичних, так і тих, що будуть поза політикою, які будуть активно долучатися до життя міста», - розповіла керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

Національна політична академія - 2019 підводить риску під річним циклом освітніх програм, які впроваджуються владою міста та покликані підвищувати рівень політичної освіти у молодого покоління. Захід планується зробити щорічним.

На завершення роботи учасники Національної політичної академії в Хмельницькому отримали сертифікати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...