• Головна
  • Хмельницька міськрада проконсультує громадськість стосовно зелених відходів міста
12:40, 28 травня 2019 р.

Хмельницька міськрада проконсультує громадськість стосовно зелених відходів міста

Хмельницька міськрада проконсультує громадськість стосовно зелених відходів міста

Міськрада та "Спецкомунтранс" активно працюють над планом вдосконалення міських систем збору та утилізації ТПВ

В багатьох українських містах проблема твердих побутових відходів (ТПВ) є досить актуальною. Хмельницький це питання теж не обійшло стороною. В обласному центрі є цілий ряд проблем, що стосуються саме поводження з міськими побутовими та зеленими відходами. Тому міськрада, разом з Міжнародним Регіональним інститутом (IRI), проконсультує громадськість щодо питань поводження зі сміттям того чи іншого різновиду. Консультації відбудуться 30 червня з 15:00 до 17:00 в Агенції АСТАР (вул. Героїв Майдану. 30).

Читайте також: На Хмельниччині збудують біогазові установки з переробки курячого посліду

Деякий час міська рада та КП «Спецкомунтранс» працюють над планом вдосконалення міської системи збору, обробки та утилізації ТПВ, який називається «Розумне довкілля Хмельницького. Він дозволить значно поліпшити екологічний стан міста та впровадити низку європейських стандартів у цій галузі.

Наприклад: програмою передбачено повне впровадження компостування вологих фракцій ТПВ. Завдяки цьому можна буде щорічно скорочувати до 10 тис тонн відходів. А це становить, приблизно, 10 % від їх загального обсягу. Але, щоб цього досягти, потрібно ретельно розділяти сміття. В тому числі — відділяти зелені відходи від органічної фракції. Адже в ній є деяка кількість скла та пластику, а це запобігає процесам утворення компосту. Тому ми не зможемо запобігти потраплянню такого «матеріалу схожого на компост» на полігон, як у випадку з чистим компостом.

Читайте також: Небезпечні відходи у Хмельницькому: графік руху екобуса у травні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #Зелені відходи #Сміття #Консультація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...