• Головна
  • Оприлюднена інформація стану річкової води в районі Хмельницького міського пляжу
13:10, 29 травня 2019 р.

Оприлюднена інформація стану річкової води в районі Хмельницького міського пляжу

Лабораторні дослідження річкової води Південного Бугу в районі міського пляжу проводила ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України»

Дослідження проводилися з метою моніторингу безпечності та якості річкової води, щодо можливості використання її для рекреаційних потреб, в тому числі для купання.

Створ в районі міського пляжу (лівий берег):

– згідно протоколу дослідження води поверхневих водойм №195 від 26.05.2019 року встановлено, що органолептичний показник водного об’єкта запах, значення БПК (біохімічна потреба в кисні), мінеральний склад за сухим залишком (хлориди) не перевищують нормативних показників, зазначених у Додатку №11 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 р. N 173;

– згідно до протоколу санітарно-мікробіологічного випробувань №244 від 21.05.2019 року встановлено, що індекс лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) та індекс колі-фагів, а також відсутність патогенних мікроорганізмів (в т.ч. сальмонел та шигел) відповідають вимогам Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 р. N173 (додаток №11).

Нагадаємо: В мережі активно обговорюють мор риби на міському пляжі у Хмельницькому

Вище викладене визначає придатність водного об’єкта для всіх видів водокористування населення практично без будь-яких обмежень (в т.ч, купання).

Одночасно, надали інформацію про якість води водопровідної з питного фонтанчика, розташованого на території міського пляжу, та про дослідження піску на наявність яєць геогельмінтів, а саме:

– згідно протоколу санітарно-мікробіологічних випробувань №245 від 22.05.2019р. вода відповідає вимогам ДСанПіН № 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.

– згідно до протоколу відбору та дослідження проб піску №16 від 24.05.2019р. досліджений зразок піску відповідає вимогам Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 р. N173 (додаток №14), яйця геогельмінтів відсутні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #якість #вода #хмельницький #пляж
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...