• Хмельницькі спортсмени стали призерами чемпіонату України з вільної боротьби
15:57, 3 червня 2019 р.

Хмельницькі спортсмени стали призерами чемпіонату України з вільної боротьби

Юні подільські борці виходять на європейський рівень

У запорізькому палаці спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат 2004-2005 років народження. Участь у змаганнях, які стали відбірковими до чемпіонату Європи, що з 26 червня по 1 липня прийматиме Польща, взяли більше 500 юних спортсменів з усієї країни.

За гострої конкуренції представники Хмельниччини досягли гідних результатів, посівши 5-е командне місце серед дівчат та 6-е серед юнаків. У їхньому особистому доробку 7 нагород. На п’єдестал пошани зійшли: Телегіна Анна (вагова категорія 42 кг, м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренер Тарадай М.П.), Карбовська Анна (в.к. 50 кг, м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренер Тарадай М.П.) та Кожухар Юрій (в.к. 100 кг, м. Кам’янець-Подільський, тренер Костинюк В.В.)-чемпіони; Руденюк Вадим (в.к. 85кг, м. Кам’янець-Подільський, тренер Негода В.В.) та Гуменюк Олександра (в.к. 54 кг, м.Хмельницький, ОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М)-2місце; Шеховцова Олександра (в.к. 42 кг, м.Хмельницький, ОЦФВУМ, тренери: ТарадайМ.П., Раковський О.Г) та Хома Єлізавета (в.к. 50 кг, м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренери: Дячок Ю.М., Пилипчук Л.В.)-бронзові призерки. Відібрано два склади – по десять чемпіонів та по десять срібних призерів, як у юнаків так і у дівчат.

Всі фіналісти поїдуть представляти нашу країну на чемпіонаті Європи Ю-15.