• Головна
  • Синагога на Хмельниччині увійшла до списку найкрасивіших в Україні (фото)
10:19, 9 червня 2019 р.

Синагога на Хмельниччині увійшла до списку найкрасивіших в Україні (фото)

Багата архітектурна спадщина України представлена культурою різних народів, значний відсоток її складають іудейські святині.

Путівник по Україні від IGotoWorld опублікував список найкрасивіших синагог України. До переліку увійшла архітектурна пам'ятка Хмельниччини: Сатанівська синагоги.

Синагога в Сатанові збудована у 1532 році у стилі ренесанс. Має міцні стіни, призначені для утримання оборони, кам’яна, з контрфорсами, прикрашена аттиком з арками. Її висота – 10 м, частково розташована під землею. Арон-кодеш (місце, де зберігають Тору) датується 17 століттям. У 18 столітті синагогу суттєво реконструювали. Вважається найголовнішою юдейською святинею Хмельниччини. У 2015 році Сатанівську синагогу відновили практично з руїн. Тут немає єврейської общини. Однак у селищі є великий кіркут, а біля Сатанова – курорти, тож інвестори, які відремонтували синагогу, розраховують на притік туристів з Ізраїлю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#синагога #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Якщо виходити з того, що релігія, як і всі явища духовного життя, є результатом психічної діяльності людини — розуму, почуття і волі, її складниками відтак виступають світорозуміння, світовідчуття і ставлення до світу. Вони й становлять три основних елементи релігії. Виділяють також четвертий структурний елемент релігії.
Оголошення
live comments feed...