11:00
24 липня
Впродовж 8 червня рятувальники області здійснили 14 виїздів на ліквідацію наслідків негоди.
Загалом вогнеборці відкачали понад 1400 кубометрів води із території 12-ти приватних домоволодінь та 10 підвальних приміщень. Підрозділи виїжджали по одному разу в Ізяславському, Дунаєвецькому, Віньковецькому районах області, а також в обласному центрі, ще 10-ть виїздів на ліквідацію наслідків негоди було здійснено у м. Кам'янець-Подільський. Загалом від ДСНС було залучено 14 одиниць техніки, 15 мотопомп та 52 чоловіки особового складу.
Читайте також: В мережі активно обговорюють розстріл собаки у Хмельницькому всіх на виду (фото)
Наразі роботи з ліквідації стихійного лиха тривають.