• Головна
  • Хмельничина першою в Україні виконала план весняно-літнього призову на строкову службу
16:53, 27 червня 2019 р.

Хмельничина першою в Україні виконала план весняно-літнього призову на строкову службу

Хмельничина першою в Україні виконала план весняно-літнього призову на строкову службу

Про це повідомив військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

– Відповідно до Указу Президента України №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» на території Хмельниччини в період з 22 квітня 2019 по 14 червня 2019 року проводилися заходи призову громадян України на строкову військову службу, – підкреслив полковник Сергій Присяжнюк. – Планове завдання для Хмельницької області складало 740 призовників. Станом на 14 червня 2019 року ми достроково завершили весняно-літню кампанію призвавши 740 чоловік – 100% від плану.

Хмельничина першою в Україні виконала план весняно-літнього призову на строкову службу, фото-1

Таким чином, до Збройних Сил України з Хмельниччини відправлено 405 призовників, до Національної Гвардії України – 225, до Державної служби спеціального транспорту – 20 і до Державної прикордонної служби України – 90 юнаків.

– Призову на строкову військову службу в області загалом підлягало – 20449 громадян, до районних призовних комісій викликалося – 10616 громадян, прибуло до районних призовних комісій – 4661 громадян. Ухилилися від призову на строкову військову службу без поважних причин 215 громадян, – наголосив обласний військовий комісар. – Всі документи у цих справах передані до поліції, які й займаються розшуком ухилянтів. На підприємців, що «ховали» призовників будуть складені адмінпроколи. Наша позиція – не відправляти їх до в’язниці, а виховувати молодь так, аби в них не виникало бажання ухилятись, – додав військовий комісар.

Крім того, Сергій Присяжнюк додав, що призов на території Хмельниччини пройшов організовано та без зривів. Краще заходи призову було організовано в містах: Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Славута, Дунаєвці, Волочиськ, Віньківці та Нова Ушиця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призов #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...