![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
17:51, 2 липня 2019 р.
Три роки тому на Хмельниччині вперше з’явилися групи реагування патрульної поліції
![Три роки тому на Хмельниччині вперше з’явилися групи реагування пат... Три роки тому на Хмельниччині вперше з’явилися групи реагування патрульної поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні на території області щодобово заступає на службу 35 нарядів ГРПП
За три роки діяльності групи реагування патрульної поліції області здійснили більше півмільйона виїздів на повідомлення громадян, розкрили близько 1200 злочинів, склали понад 104 тисячі адмінматеріалів на порушників, зокрема, 6118 — за керування транспортом у нетверезому стані.
Саме три роки тому, 2 липня 2016 року, на майдані Незалежності у Хмельницькому відбулась презентація перших груп реагування патрульної поліції, які, на відміну від патрульної поліції, яка на той час була тільки у Хмельницькому, мали патрулювати на території райцентрів, невеличких містечок, сіл та селищ. І саме вони першими мали приїжджати на виклики громадян.
Сьогодні на території області щодобово заступає на службу 35 нарядів ГРПП. Усі вони забезпечені сучасними автомобілями та планшетами, які безпосередньо пов’язані з лінією «102» через call-центр поліції. Завдяки цьому можна швидко визначити місце розташування групи, адже воно відображається на загальній карті в call-центрі. Таким чином, у разі надходження виклику черговий оперативно направляє на місце події найближчий патруль. Завдяки такій оперативності вдалося затримати сотні злочинців по «гарячих слідах».
За три роки діяльності групи реагування патрульної поліції області здійснили більше півмільйона виїздів на повідомлення громадян, розкрили близько 1200 злочинів, склали понад 104 тисячі адмінматеріалів на порушників, зокрема, 6118 — за керування транспортом у нетверезому стані.
Крім того, патрульні в районах додатково займаються перевіркою підоблікових осіб, власників зброї, разом з дільничими проводять профілактичну роботу.
Групи реагування патрульної поліції з перших днів роботи показали свою ефективність. Та вони не зупиняються на досягнутому — регулярно проходять навчання за найкращими світовими методиками, щоб ще краще працювати задля безпеки громадян та спокою у наших містечках та селах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...