На Хмельниччину завітали представники Міжнародної місії ENEMO

Т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).

Міжнародна місія ENEMO забезпечуватиме участь іноземних спостерігачів у позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

Іноземні спостерігачі – Петер Немет та Філіп Корач поцікавилися у керівництва області чи існують проблеми або труднощі у процесі підготовки та проведення позачергових парламентських виборів. Також хвилювало їх питання належного забезпечення мешканців регіону у реалізації свого виборчого права та дотримання законодавства в частині виборчого процесу.

Володимир Кальніченко зазначив, що в області здійснюються усі необхідні заходи, спрямовані на створення необхідних умов для роботи виборчих дільниць, в частині матеріально-технічного забезпечення, а також вільного, демократичного волевиявлення громадян.

Також Володимир Ілліч зауважив, що Хмельниччина – це найбільш стабільний в політичному відношенні регіон. “В повсякденному житті у нас налагоджена співпраця з громадськими організаціями та політичними силами, які діють на теренах області. Тому висловлюю сподівання, щопозачергові парламентські вибори пройдуть демократично, прозоро та згідно чинного законодавства”, – додав посадовець.

Керівники обласної влади запевнили спостерігачів Міжнародної місії ENEMO у повному сприянні в їх діяльності на території області. В свою чергу, іноземні гості відмітили досить високий рівень співробітництва та відкритості під час виборчого процесу.

На Хмельниччину завітали представники  Міжнародної місії ENEMO, фото-1

Довідково:

У Хмельницькій області станом на 26.06.2019 р. зареєстровано 998 тисяч 335 виборців. Для проведення позачергових парламентських виборів в області створено 1535 виборчих дільниць, з яких 1506 – звичайних і 29 спеціальних.

хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі