Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото)

Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії, Барна Лілія

Відбувся туристично-спортивний похід ІІІ ступеню складності в Карпатах

Учасниками були вихованці гуртів «Всюди буду» та «Вертикаль» Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій, учні НВО №28 та гімназії №2. Керівники походу Андрій та Ольга Храпач продумали цікавий та непростий маршрут.

Маршрут пролягав у нетрадиційній для більшості туристів місцевості — Верховинський національний природний парк та витоки ріки Чорний Черемош. Перший спортивний похід юних туристів зустрів дощем та вітром із аномально низькою температурою як для літа - +7 та +10.

Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото), фото-1 Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото), фото-2 Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото), фото-3 Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото), фото-4 Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото), фото-5 Хмельницькі туристи готуються до походів вищої категорії (фото), фото-6

Несприятливі погодні умови не злякали юних туристів і вони здійснили 15 бродів Чорного Черемошу, пройшли заплановані 75 км за 6 днів. Більшу частину маршруту рухались за азимутами та густими чагарниками, проте хороша підготовка, здобутий туристичний досвід під час занять у гуртку, сильний моральний дух, злагодженість групи забезпечила успішне проходження маршруту.

За результатами походу ІІІ ступеню складності учасники туристичної мандрівки готові до походу вищої категорії!

Джерело
спорт хмельницький туризм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі