09:22, 28 липня 2019 р.
У Хмельницькому триває профілактична акція «Безпечний двір – безпечне місто!» (фото)
Щоб і влітку не залишати дітей без уваги, хмельницькі патрульні вже другий рік поспіль проводять профілактичну акцію «Безпечний двір — безпечне місто!», під час якої зустрічаються з дітьми та дорослими прямо у дворах багатоповерхівок.
Під час навчального року хмельницькі патрульні чи не щодня зустрічаються з дітьми у навчальних закладах міста. І щоб влітку під час канікул хлопчики та дівчатка не залишались без уваги поліцейських і за 3 місяці не позабували правила безпечної поведінки, патрульні вже другий рік поспіль проводять акцію «Безпечний двір— безпечне місто!»
Поліцейські прямо у дворах багатоповерхівок зустрічаються з дітьми та дорослими, розповідають про правила безпечної поведінки на дорозі та у побуті, проводять з дітьми різноманітні вікторини та конкурси з подарунками і знайомлять зі своєю професією.
Усі учасники акції відзначають, що таке неформальне спілкування є і цікавим, і корисним. Тож слідкуйте за анонсами і ви дізнаєтесь, у якому дворі будуть найближчі зустрічі з поліцейськими.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...