• Головна
  • На Хмельниччини у схемах мінімізації сплати податків відшукали понад 95 мільйонів гривень
09:53, 31 липня 2019 р.

На Хмельниччини у схемах мінімізації сплати податків відшукали понад 95 мільйонів гривень

У січні-червні поточного року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Хмельницькій області проведено 460 перевірок суб'єктів господарювання.

З них 50 планових документальних перевірок, 101 – позапланових та 309 – фактичних. До перевірок залучалися підприємства, по яких встановлено ризики несплати податкових зобов'язань, та які для мінімізації своїх податкових зобов'язань використовують операції з «сумнівними» фірмами-партнерами.

За результатами здійснених контрольно-перевірочних заходів донараховано 95,8 мільйона гривень та зменшено від'ємне значення об'єкту оподаткування з податку на прибуток на 29,2 мільйона гривень. А також, зменшено залишки від’ємного значення податку на додану вартість, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду на 4,6 мільйонів гривень.

В управлінні аудиту пояснюють, що вони ведуть постійну системну роботу по виявленню порушень у нарахуванні і сплаті податкових зобов’язань з використанням інформаційно-аналітичних автоматизованих систем Державної фіскальної служби. З цією метою постійно поповнюються бази даних про платників та їх господарські операції. Водночас щодо сумлінних платників, які здійснюють прозорий облік своєї господарської діяльності, контрольно-перевірочні заходи у фіскальній службі обмежуються до мінімуму.

«Ми системно працюємо над накопиченням інформації про платників податків, які працюють у так званій зоні ризику, застосовуючи схеми мінімізації сплати податків. Податковий кодекс і фіскалам, і платникам дає чіткі орієнтири щодо принципів рівності та сумління у сплаті податків. Водночас ми постійно дбаємо про те, аби суб'єкти господарювання, які здійснюють прозорий облік своєї господарської діяльності були конкурентно захищені та мали чіткі податкові орієнтири», - зазначила начальник управління аудиту ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Михайлюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #аудитори #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...