• Головна
  • Хмельницька влада розгляне петиції — заборонити телефони в школі і закрити зоокуток
09:23, 6 серпня 2019 р.

Хмельницька влада розгляне петиції — заборонити телефони в школі і закрити зоокуток

Ще дві онлайн-петиції набрали достатню для розгляду кількість голосів.

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Заборона користування мобільними телефонами учнями шкіл міста під час навчання", збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 5 серпня петицію підписали 511 осіб з 500 необхідних.

Текст петиції: "Пропоную: Заборонити користування телефонами під час навчального процесу. В зв'язку з критичною ситуацією користування мобільними під час перерв та уроків в школах міста пропоную заборонити користування мобільними під час шкільного процесу. Діти повністю втратили увагу на уроках, бажання спілкуватись з однолітками, псують зір, зривають уроки граючись в телефонах. З метою поліпшення ситуації пропоную підтримати Французький досвід, зберегти цікавість до спілкування з однолітками, здоров'я наших дітей та нервові клітини освітянам".

Автор: Гришнюк Наталія Валеріївна. Дата початку збору підписів: 8 травня 2019 р.

Інша петиція має назву "Закриття міського зоокуточка".

Станом на 5 серпня петицію підписали 565 осіб з 500 необхідних.

Текст петиції: "У місті Хмельницькому існує зоокуточок. Туди приходять люди зі своїми дітьми, адже хочуть показати їм доглянутих, здорових, щасливих, вільних тварин, до яких добре ставляться працівники закладу. Та натомість люди бачать зовсім інше: тварини в жахливому стані, хворі і кволі, лежать і тихенько чекають на порятунок або ж на свій кінець. Їжа цих тварин - гниле м`ясо ,яке вже обсіли мухи! Клітки вже майже прогнили. У зоокуточку можна побачити птаха з відбитим оком, з якого йде кров, овечок, які лежать у тісних вольєрах майже нерухомо, черепах, які знаходяться в надто тісному басейні, в який ще до того ж постійно кидають монети.

Окремої уваги заслуговують ведмеді, клітки яких за розмірами трохи більші ніж самі тваринки. Це ніякий не зоокуточок, а просто "концтабір для тварин"! А люди приходять і далі платять гроші за те, щоб власники цього закладу й надалі продовжували таким чином знущатися над беззахисними тваринками! Нам негайно слід це припинити і закрити цей зоокуточок раз і назавжди! Тварин слід перемістити у реалібітаційні центри, де їх вилікують і будуть за ними доглядати, зокрема для ведмедів є чудовий реалібітаційний центр, що знаходиться у Карпатах. Там вони зможуть відчувати себе вільно і відновлювати популяцію, адже в Україні залишилось всього 300 бурих ведмедів! Небайдужі громадяни, побачивши інформацію про зоокуточок у соцмережах, пропонують свою допомогу у якості лікування птахів, перетримки інших звірят. Об`єднаймося ж і припинимо тортури над тваринами, які не заслуговують такої кари, адже вони наші менші брати і хочуть жити в гармонії з людиною, а ми повинні їм допомагати, адже людина може захистити себе сама, а тварина перед людським світом - ні!!! Поширюйте петицію у соцмережах, закликайте знайомих підписувати її!".

Автор: Гой Анастасія Костянтинівна. Дата початку збору підписів: 3 серпня 2019 р.

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #розгляд #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...