
19:29, 16 серпня 2019 р.
Комунальники виконуватимуть обрізку дерев на вулиці Кам’янецькій
Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
19 серпня, з 8.00 до 17.00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи по обрізуванню аварійного гілля вздовж тролейбусної лінії на вулиці Кам’янецькій (від вулиці Пушкіна до вулиці Подільської).
До теми: На Старокостянтинівському шосе протягом вихідних знову буде обмежено рух транспорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:31, 29 травня
09:09, 28 травня
17