• Головна
  • Чи варто вкладати гроші в оренду будівельної техніки?
Реклама
14:46, 24 серпня 2019 р.

Чи варто вкладати гроші в оренду будівельної техніки?

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð§Ð¸ ваÑÑо вкладаÑи гÑоÑÑ Ð² оÑÐµÐ½Ð´Ñ Ð±ÑдÑвелÑÐ½Ð¾Ñ ÑеÑнÑки?

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð§Ð¸ ваÑÑо вкладаÑи гÑоÑÑ Ð² оÑÐµÐ½Ð´Ñ Ð±ÑдÑвелÑÐ½Ð¾Ñ ÑеÑнÑки?

Кілька років на українському ринку оренди будівельної техніки спостерігається справжній бум. Найпопулярнішими машинами для оренди будівельних робіт є екскаватори, екскаватори-навантажувачі та крани.

Прокат будівельних машин - переваги

Перш за все, обладнання готове до роботи доступне відразу. Користувачі не переймаються інспекціями чи ремонтом машин. Набагато простіше вибрати спеціалізоване обладнання для виконання конкретних завдань. У разі виходу з ладу будівельної машини не виникає проблем з її швидкою заміною ефективним обладнанням, оскільки оренда компанія гарантує ремонт або заміну.

Ще один плюс - можливість запускати кілька проектів одночасно. Машин ніколи не бракує в цьому випадку. Крім того, підряднику не доводиться турбуватися про дорогі та ризиковані перевезення обладнання з місця на місце. Це завдання орендної компанії. Будівельні компанії отримують гнучкість у веденні свого бізнесу. Вони не несуть додаткових витрат на свій транспортний парк та його утримання. На утримання, зберігання та утилізацію машин немає витрат. Не потрібно також купувати обладнання, яке буде використовуватися рідко і стане невигідним. Крім того, замовник заздалегідь знає, якими будуть витрати на оренду обладнання для даної інвестиції. І це допомагає точно оцінити вартість робіт. Оренда будівельної техніки здійснюється на будь-який період - на строк інвестування або набагато довше. Пропозиція по оренді спрямована не тільки на будівельні компанії, тому що, наприклад, екскаватори, екскаватори-навантажувачі або крани можуть бути успішно використані в інших галузях промисловості - на роботі на сміттєзвалищах, на висотних, очисних роботах і т. д. Оренда, отже, стає все більш серйозною альтернативою інвестиції в придбання нового, дуже дорогого обладнання.

Які пропозиції оренди машин?

Прокат парку будівельної техніки може включати кілька сотень машин, починаючи від міні-екскаваторів, екскаваторних навантажувачів, телескопічних навантажувачів, грейдерів, котків, бульдозерів, до самоскидів та кранів. Запропоновані машини можуть бути додатково оснащені різними видами обладнання та спеціалізованими системами для полегшення роботи. Прокатний бізнес збільшує свою пропозицію з року в рік. Щорічно на ринок виводяться нові машини. Оренда рухається з часом і розвитком технологій, орієнтованих на конкурентоспроможність, інновації, а також безпеку та точність будівельної техніки. Оренда послуг включає обслуговування, страхування, технічну консультацію, а також допомогу в організації транспорту.

Пропозиція прокату також включає

Компанії, які орендують спеціалізоване обладнання та виконують такі завдання, як оренда будівельної техніки, мають власні майстерні, в яких вони готують машини до роботи. Обладнання регулярно обслуговується. Аварія також не є проблемою, оскільки будь-яку машину можна ремонтувати та замінити на час ремонту. Пристрої походять із так званого парку прокату. Роботи з ремонту та обслуговування часто проводяться мобільною командою, яка має в своєму розпорядженні службові машини. Важливим є також питання формальностей, якими зазвичай займаються торговці. В принципі, замовнику нічого не потрібно робити, щоб користуватися обладнанням з сервісу прокату. Щомісячний внесок включає: використання протягом встановленої кількості годин, повне страхування, ремонт та обслуговування протягом усього життєвого циклу.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...