
10:46, 10 вересня 2019 р.
У Хмельницькому обирають кращого тренера проєкту «Fitness city»
Від 4 травня в Хмельницькому триває спортивний проєкт «Fitness city». В його рамках хмельничани, щосуботи на стадіоні «Поділля», мали можливість відвідувати безкоштовні заняття.
Тренування проводили кращі тренери Хмельницького. Протягом проєкту кожен бажаючий міг спробувати себе у таких різновидах спорту як шейпінг, пілатес, кросфіт, пілоксинг, зумба. Також було проведено різноманітні функціональні тренування. Тренування були дуже популярними серед хмельничан.
Тепер організатори проєкту «Fitness city» пропонують учасникам обрати кращого тренера. Проголосувати за найкращу кандидатуру, на ваш погляд, можна за посиланням.
Голосування триватиме до 18.00 12 вересня.

Запрошуємо усіх учасників масштабного спортивного проєкту «Fitness city» віддати свій голос за тренера, заняття якого найбільше сподобалися.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Оголошення
12:48, 5 грудня
20:53, 23 листопада
08:49, 3 грудня
17:26, 3 грудня
113
21:26, 30 листопада