![Хмельницькі патрульні продовжують виявляти нетверезих водіїв Хмельницькі патрульні продовжують виявляти нетверезих водіїв](/dist-assets/images/cap.jpg)
За нічну зміну патрульні виявили 5 водіїв, що керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння
- близько 22:24, чоловік 1977 року народження, на вулиці Купріна, керував транспортним засобом Liberty Moto із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку;
- близько 23:15, чоловік 1987 року народження, на вулиці Курчатова, керував автомобілем Citroen із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку;
- близько 00:35, чоловік 1993 року народження , на вулиці Чорновола, керував автомобілем ВАЗ у стані алкогольного сп’яніння. Показник Драгера 0.93 проміле;
- близько 02:26, чоловік 1991 року народження, на Проспекті Миру, керував транспортним засобом ЗАЗ Daewoo із ознаками сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку;
- близько 02:30, чоловік 1993 року народження, на вулиці Проскурівського Підпілля, керував транспортним засобом Honda із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку.
Шановні водії! Патрульні вкотре наголошують вам, у жодному разі не сідайте за кермо напідпитку, не наражайте на небезпеку своє життя та здоров’я, а також інших учасників дорожнього руху, адже п’яний водій — потенційний убивця!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію