• Головна
  • Підготовка до зими: Хмельницький - ЩодняЕнергоефективний
10:32, 11 вересня 2019 р.

Підготовка до зими: Хмельницький - ЩодняЕнергоефективний

Підготовка до зими: Хмельницький - ЩодняЕнергоефективний

Початок осені та зростання тарифів на теплопостачання активізував жителів міста Хмельницького в утепленні своїх багатоповерхівок.

Для виконання робіт з енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних житлових будинків та отримання з міського бюджету співфінансування до міської ради звертається все більше хмельничан.

«Готуватися до зими влітку - то вже добра звичка. Активно утеплюємо багатоквартирні житлові будинки. Ті, хто скористався нашими Програмами у минулі роки, вже встигли оцінити переваги і розповісти іншим, тому заявок на термомодернізацію маємо багато», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Наразі є кілька можливостей для термомодернізації багатоквартирних будинків:

Програма відшкодування частини відсоткових ставок та кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, термомодернізації багатоквартирних житлових будинків у місті Хмельницькому на 2019-2022 роки. Відповідно до цієї програми цьогоріч з міського бюджету фінансуються роботи у будинках за адресами: вул. Перемоги, 8/3; вул. Північна, 111; вул. Свободи, 22; вул. Свободи, 18/1; вул. Вайсера, 4/2; вул. Трудова 17; вул. Бандери, 5; вул. Бандери, 9; вул. Пушкіна, 9; вул. Подільська, 149; проспект.Миру, 93.

З них у 6-ти будинках утеплюють фасад, у 2-х утеплюють цокольне приміщення будинку, ще у 2-х будинках ремонтують дах, в одному - замінюють електромережі. У Програмі беруть участь лише ОСББ та ЖБК, не потрібно збирати кошти, а просто відкрити кредит на окремий вид робіт, частину кредиту погашає міський бюджет.

Програма співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків міста Хмельницького на 2019-2023 роки.Цією Програмою скористалися мешканці будинків, розташованих за адресами: вул. Пилипчука, 4; вул. Лікарняна, 1 - ремонт фасаду; вул. Пилипчука, 5/3; вул. Грушевського, 87/4; вул. Курчатова, 93 - капітальний ремонт покрівлі, також у трьох будинках замінили вікна у під'їздах, у двох провели поточний ремонт мереж холодного водопостачання та каналізації. Програма дає можливість усім мешканцям багатоповерхівок, без створення ОСББ, проводити капітальний та поточний ремонти, з частковою компенсацією з міського бюджету, залежно від віку будинку, але потрібно долучати кошти власників квартир.

«Третього вересня цього року розпочав роботу Фонд Енергоефективності. Хмельницька міська рада розробляє нову програму для співпраці з Фондом, яка зменшить навантаження на міський бюджет. У липні цього року підписано Меморандум про співпрацю Хмельницької міської ради з Фондом Енергоефективності», - каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Путін.

Хмельничанам, які бажають здійснити модернізацію багатоповерхового будинку, необхідно звернутись в управління житлово-комунального господарства (вул. Проскурівська, 1, тел.: 79-57-65, відділ з експлуатації та ремонту житлового фонду).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зима #опалення #тепло #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...