11:00
24 липня
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
12 вересня з 9.00 до 17.00, у зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання новозбудованого водопроводу на вулиці Свободи, 2а, буде призупинено водопостачання житлових будинків №№2а, 4, 6а, 8а, 8в, 12б на вулиці Свободи та №9/1 на вулиці Перемоги.