• Головна
  • Осінній призов на Хмельниччині 2019: що варто знати
10:17, 12 вересня 2019 р.

Осінній призов на Хмельниччині 2019: що варто знати

Осінній призов на Хмельниччині 2019: що варто знати

У військових комісаріатах Хмельниччини вже розпочалась підготовка до осіннього призову 2019 року.

Призовна кампанія триватиме з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року, тобто 3 місяці. Згідно з чинним законодавством, сповіщатимуть громадян призовного віку.

На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я чоловіки, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Починаючи з 1 жовтня 2019 року з обласного збірного пункту до військ буде направлено орієнтовно 590 призовників, з яких 370 проходитимуть службу у військових частинах Збройних Сил України, 170 – у Національній гвардії України, 25 – у Державній прикордонній службі – 25 та 25 у частинах Державної служби спеціального транспорту.

Перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах і навчальних центрах ЗСУ. Протягом 12-18 місяців основними завданнями призовників будуть оволодіння озброєнням та технікою.

У зону проведення ООС призовники направлятися не будуть.

В обов’язки призовника і громадянина Україна входить те, що він незалежно від того, отримав повістку чи ні, у десятиденний термін з моменту настання призову, повинен з’явитися в районному військовому комісаріаті за місцем прописки, адже це передбачено законодавством. У випадку неявки — призовнику загрожує адміністративна відповідальність, а саменакладення штрафу у розмірі від п’яти до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Зазначимо, чергова неявка до військового комісаріату у десятиденний термін з моменту настання призову тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадянА ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу карається обмеженням волі терміном до 3 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#осінь #призов #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...