• Головна
  • На Хмельниччині зростає рівень інфекційної захворюваності населення (інфографіка)
08:53, 19 вересня 2019 р.

На Хмельниччині зростає рівень інфекційної захворюваності населення (інфографіка)

З 09 по 15 вересня поточного року за медичною допомогою з ознаками або підозрою на інфекційні захворювання звернулось 248 мешканців області, що на 25% більше ніж на попередньому тижні.

Інтенсивний показник по області становить 19,3 на 100 тисяч населення (на попередньому тижні – 15,5).

На Хмельниччині зростає рівень інфекційної захворюваності населення (інфографіка), фото-1

Малюнок 1. Рівень інфекційної захворюваності населення в розрізі регіонів області в порівнянні з попереднім тижнем (в показниках на 100 тисяч населення)

Як видно з графіку, підвищення інфекційної захворюваності спостерігалось в 11 регіонах області; не змінився рівень захворюваності лише в двох районах – Новоушицькому та Славутському; на решті адміністративних територій відбулось зниження захворюваності. Вище за середньообласний показник (19,3) захворюваність була в Дунаєвецькому, Ізяславському, Старокостянтинівському, Ярмолинецькому районах та містах Нетішин, Кам’янець-Подільський, Хмельницький (мал.1). Рівень інфекційної захворюваності серед дитячого населення підвищився на в 1,4 рази, серед дорослого – на 6 випадків. Питома вага дітей до 17 років серед усіх захворілих становить 57% (попередній тиждень – 49%). Кількість хворих на кишкові інфекції зросла на 37,4%, на крапельні – зменшилась на 10 випадків. Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розслідувано 157 випадків інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 125, крапельних – 20. З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено 60 осіб з числа контактних, в тому числі 26 декретованих. В 89 вогнищах проведена заключна дезінфекція, в тому числі на 4 об’єктах. Зареєстровано 1 спалах гастроентероколіту стафілококового ґенезу, під час якого постраждало 9 осіб, всі дорослі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хвороба #статистика #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...