![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
09:47, 19 вересня 2019 р.
У Хмельницькому триває Всеукраїнський профілактичний рейд з метою запобігання бездоглядності школярів
У місті Хмельницький проводиться Всеукраїнський профілактичний захід "Урок", який стартував 5 вересня і триватиме до кінця жовтня цього року.
Метою профілактичного заходу «Урок» є виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків (опікунів) за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов'язків до адміністративної відповідальності. Служба у справах дітей Хмельницької міської ради розробила графік профілактичних рейдів.
Відвідуються сім'ї, де на вихованні діти, схильні до систематичних пропусків занять, які опинилися в складних життєвих обставинах. З дітьми та їхніми батьками проводяться профілактичні бесіди, роз'яснюються вимоги чинного законодавства про обов'язкову середню освіту. Крім того, надаються методичні рекомендації педагогам з питань педагогічної корекції девіантної поведінки підлітків, роботи з учнями, які допускають пропуски уроків.
Працівники служби у справах дітей відвідали гімназію № 2, СЗОШ № 1, 12, НВК № 9, Хмельницький ліцей № 15, СЗОШ № 33, НВО № 23, 28, 1, Хмельницьку санаторну школу із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців), провели профілактичні бесіди у класах. Надано адресну допомогу сім’ям, де виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, у підготовці до нового навчального року.
Рейд "Урок" проводиться на виконання ст. 53 Конституції України, Закону України "Про загальну середню освіту", листа Міністерства соціальної політики України від 20.08.2019 року № 15261/0/2-19/37. Будуть охоплені всі заклади загальної середньої освіти та професійні навчальні заклади, розташовані на території міста. Проте протягом усього навчального року служба у справах дітей вживатиме заходів для того, щоб усі діти були охоплені навчанням і здобували повну загальну середню освіту, як того вимагає чинне законодавство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...