• Головна
  • У Хмельницькому триває Всеукраїнський профілактичний рейд з метою запобігання бездоглядності школярів
09:47, 19 вересня 2019 р.

У Хмельницькому триває Всеукраїнський профілактичний рейд з метою запобігання бездоглядності школярів

У місті Хмельницький проводиться Всеукраїнський профілактичний захід "Урок", який стартував 5 вересня і триватиме до кінця жовтня цього року.

Метою профілактичного заходу «Урок» є виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків (опікунів) за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов'язків до адміністративної відповідальності. Служба у справах дітей Хмельницької міської ради розробила графік профілактичних рейдів.

Відвідуються сім'ї, де на вихованні діти, схильні до систематичних пропусків занять, які опинилися в складних життєвих обставинах. З дітьми та їхніми батьками проводяться профілактичні бесіди, роз'яснюються вимоги чинного законодавства про обов'язкову середню освіту. Крім того, надаються методичні рекомендації педагогам з питань педагогічної корекції девіантної поведінки підлітків, роботи з учнями, які допускають пропуски уроків.

Працівники служби у справах дітей відвідали гімназію № 2, СЗОШ № 1, 12, НВК № 9, Хмельницький ліцей № 15, СЗОШ № 33, НВО № 23, 28, 1, Хмельницьку санаторну школу із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців), провели профілактичні бесіди у класах. Надано адресну допомогу сім’ям, де виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, у підготовці до нового навчального року.

Рейд "Урок" проводиться на виконання ст. 53 Конституції України, Закону України "Про загальну середню освіту", листа Міністерства соціальної політики України від 20.08.2019 року № 15261/0/2-19/37. Будуть охоплені всі заклади загальної середньої освіти та професійні навчальні заклади, розташовані на території міста. Проте протягом усього навчального року служба у справах дітей вживатиме заходів для того, щоб усі діти були охоплені навчанням і здобували повну загальну середню освіту, як того вимагає чинне законодавство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...