![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
15:32, 23 вересня 2019 р.
Впродовж вихідних на Хмельниччині сталися 4 ДТП з потерпілими
На Хмельниччині слідчі встановлюють обставини та причини чотирьох ДТП, у яких 4 особи загинули та 4 отримали травми.
На жаль, цими вихідними ситуація на дорогах Хмельниччини була доволі неспокійною. Окрім резонансної автопригоди у Деражнянському районі, у якій 4 особи загинули та 1 отримала травми, ДТП з травмованими сталися ще у Хмельницькому, Волочиському та Новоушицькому районах.
Так, 21 вересня, близько 13.00 години на автодорозі «Стрий — Тернопіль — Кропивницький» поблизу села Немиченці Хмельницького району 57-річний хмельничанин, рухаючись на автомобілі «Шкода Фабія» в напрямку Тернополя, допустив зіткнення з вантажівкою «ЗІЛ» під керуванням 54-річного жителя села Масівці. У результаті ДТП 56-річна пасажирка автомобіля «Шкода Фабія» отримала тілесні ушкодження у вигляді політравми і була госпіталізована у реанімаційне відділення Хмельницької обласної лікарні. Її стан лікарі оцінюють як важкий.
![Впродовж вихідних на Хмельниччині сталися 4 ДТП з потерпіл..., фото-1 Впродовж вихідних на Хмельниччині сталися 4 ДТП з потерпілими , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 вересня близько 15.30 години на перехресті поблизу села Бучая Новоушицького району 39-річний житель села Березівка на автомобілі «ЗАЗ» допустив зіткнення з автомобілем «Seat» під керуванням 55-річного жителя села Борсуки. У результаті ДТП 53-річна пасажирка автомобіля «Seat» отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого багатоуламкового перелому променевої кістки. Потерпілій надано медичну допомогу без госпіталізації.
![Впродовж вихідних на Хмельниччині сталися 4 ДТП з потерпіл..., фото-2 Впродовж вихідних на Хмельниччині сталися 4 ДТП з потерпілими , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цього ж дня, 22 вересня, близько 16.20 години на автодорозі «Стрий — Кропивницький — Знам’янка» поблизу смт Війтівці 56-річний житель Кам’янця-Подільського, керуючи автобусом сполученням «Гдиня — Херсон», допустив зіткнення з автомобілем «Ауді А6» під керуванням 25-річної жінки, який рухався в попутному напрямку. У результаті ДТП травмувалися двоє пасажирів легковика, жителі Дніпропетровської області. У 47-річної жінки діагностували вивих ключиці, а у 51-річного чоловіка — забій грудної клітини. Обох потерпілих госпіталізували в травматологічне відділення Волочиської центральної районної лікарні. В автобусі ніхто не постраждав.
У всіх трьох випадках слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
16:54, 18 липня
11:24, 23 липня
7
16:54, 18 липня
10:53, 19 липня
1
live comments feed...