
17:20, 23 вересня 2019 р.
У Хмельницькому побільшало підземних сміттєвих контейнерів (відео)
Ще два таких контейнери встановили навпроти колегіуму №16 та на вулиці Кам’янецькій, 52/2.
Кошти на їх придбання було виділено з міського бюджету. Третій підземний бак з’явився на вулиці Молодіжній у Південно-Західному мікрорайоні. Його придбали на умовах співфінансування міського, обласного бюджетів та трьох ОСББ. До кінця року підземних контейнерів у місті загалом буде 8. Комунальники задоволені “новинкою”. Такі сміттєві контейнери мають акуратний вигляд, не мають неприємного запаху і дають можливість економити площу, де їх встановлено.
Детальніше у сюжеті МТРК «Місто»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:14, 19 червня
15:22, 19 червня
5