
19:20, 28 вересня 2019 р.
Хмельничани отримали нові квартири до Дня міста
Сьогодні міський голова вручив шість ордерів на житло мешканцям міста.
Один новосел - учасник війни, троє - комунальники, решта - працівники сфери охорони здоров'я. "То наша добра традиція. Вже кілька років поспіль вручаємо нове житло і до Дня міста, і до інших свят. І відмовлятися від такої традиції не збираємось", - прокоментував приємну подію міський голова Олександр Симчишин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:59, 21 червня