
08:54, 30 вересня 2019 р.
Міський голова привітав молодят, які одружилися на День міста (фото)

Молодята, які вирішили поєднати свої долі в День міста, приймали вітання із особливим днем від міського голови Олександра Симчишина.
Таких пар виявилося п'ять. Всі вони отримали подарунки і гарні спогади про незвичайне вітання. "Не існує рецепту сімейного щастя. Навіть я, людина, яка прожила в шлюбі вже майже 17 років, вам його не підкажу. маєте віднайти його самі, один з одним. Не слухайте порадників, вчіться відчувати того, кого кохаєте", - сказав Олександр Сергійович звертаючись до молодят.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
23:01, 15 червня
11:15, 26 червня
12:14, 19 червня
16:51, 17 червня