
15:03, 30 вересня 2019 р.
З 1 жовтня графік подачі гарячої води у Хмельницькому знову зміниться
Розпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Симчишина затверджено графіки надання послуг з постачання гарячої води для споживачів МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" на період з 1 жовтня 2019 року до 1 жовтня 2020 року.
Від 1 жовтня 2019 року до 1 квітня 2020 року, в осінньо-зимовий період, гаряча вода в оселі хмельничан подаватиметься за зміненим графіком.
Так, у будні гарячу воду подаватимуть з 6:00 до 9:00 вранці та з 17:00 до 23:00 увечері.
На вихідні (у суботу і неділю) та у святкові дні гаряче водопостачання здійснюватиметься з 7:00 до 23:00.
Аналогічний графік надання послуг з постачання гарячої води з 1 жовтня до кінця опалювального періоду 2019-2020 років, до 1 квітня, діятиме і для споживачів КП "Південно-Західні тепломережі".
Після цього періоду міські комунальні теплопостачальні підприємства переходитимуть на «літній» графік постачання гарячої води.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
10:04, 18 червня